Carl Buelens

Carl Buelens

CEO

carl.buelens@24plus.be

Tommy Deboodt

Tommy Deboodt

ICT- en businesssupportmanager​

T: /

tommy.deboodt@24plus.be

Bart Ghesquière

Bart Ghesquière

Quality- en digital-transformationmanager

T: /

bart.ghesquiere@24plus.be

Jan Stassen

Jan Stassen

COO

Jan.stassen@24plus.be

Lieve Verhoeven

Lieve Verhoeven

Risk Manager

lieve.verhoeven@24plus.be

Leen Van Landeghem

Leen Van Landeghem

Personeelsmanager

T: /

leen.vanlandeghem@24plus.be

Chris Dorpmans

Chris Dorpmans

Brugfunctie KBC/24+ en programmanager

T: /

chris.dorpmans@kbc.be

Chris Gobien

Chris Gobien

Financieel Manager

chris.gobien@24plus.be

Neem contact op met 24+

    Ik ga akkoord met het privacybeleid

    Beste bezoeker, je gegevens worden via beveiligde verbinding verzonden en verwerkt. De ontvangen gegevens worden enkel gebruikt om met je in contact te komen en jouw vraag te behandelen. Je gegevens worden niet doorgegeven aan derde partijen. Meer informatie kan je vinden in ons privacybeleid

    Adres:

    24+ nv
    Posthofbrug 6-8 bus 2
    B-2600 Berchem
    BE 0895.810.836
    Tel: +32 (0)3 283 35 35
    Wegbeschrijving

    Maatschappelijke zetel:

    Pastoor Coplaan 100
    2070 Zwijndrecht