Carl Buelens

Carl Buelens

Ceo

T: +32 3 283 39 01

M: + 32 496 59 25 53

carl.buelens@24plus.be

Tommy Deboodt

Tommy Deboodt

ict- en businesssupportmanager​

T: /

M: +32 483 01 99 13

tommy.deboodt@24plus.be

Bart Ghesquière

Bart Ghesquière

quality- en digital-transformationmanager

T: /

M: + 32 475 84 18 26

bart.ghesquiere@24plus.be

Hans Koch

Hans Koch

Financieel manager

T: + 32 3 283 39 04

M: + 32 473 72 36 39

hans.koch@24plus.be

Thierry Suy

Thierry Suy

Operationeel manager

T: + 32 3 283 39 03

M: + 32 485 66 77 61

thierry.suy@24plus.be

Veerle Van Hoye

Veerle Van Hoye

Senior project- en marketingmanager

T: + 32 3 283 39 06

M: + 32 470 10 64 82

veerle.vanhoye@24plus.be

Karima Idrioui

Karima Idrioui

Risicomanager

T: /

M: +32 486 47 12 14

karima.idrioui@24plus.be

Leen Van Landeghem

Leen Van Landeghem

Personeelsmanager

T: /

M: + 32 476 70 21 67

leen.vanlandeghem@24plus.be

Chris Dorpmans

Chris Dorpmans

Brugfunctie KBC/24+ en programmanager

T: /

M: +32 476 49 82 59

chris.dorpmans@kbc.be

Neem contact op met 24+

Ik ga akkoord met het privacybeleid

Beste bezoeker, je gegevens worden via beveiligde verbinding verzonden en verwerkt. De ontvangen gegevens worden enkel gebruikt om met je in contact te komen en jouw vraag te behandelen. Je gegevens worden niet doorgegeven aan derde partijen. Meer informatie kan je vinden in ons privacybeleid

Adres:

24+ nv
Posthofbrug 6-8 bus 2
B-2600 Berchem
BE 0895.810.836
Tel: +32 (0)3 283 35 35
Wegbeschrijving

Maatschappelijke zetel:

Pastoor Coplaan 100
2070 Zwijndrecht