Maak kennis met Davy

5 jaar geleden startte Davy bij 24+ , bij het CSA team (Customer Support Administration).

Door het diverse takenpakket kon hij snel zijn draai vinden binnen 24+ en het team. In 2020 voelde Davy dat de tijd rijp was om een nieuwe uitdaging aan te gaan. Dankzij een tip van een opleider kon hij snel starten bij een nieuw team, GBO Betaalsystemen.

“Ik ben blij dat ik intern kon doorstromen, een nieuwe uitdaging bij een vertrouwde organisatie waar ik me goed voel. Win-Win!”

 

GBO Betaalsystemen ondersteunt de KBC bankkantoren met vragen over o.a. Europese overschrijvingen en internationale overschrijvingen, domiciliëring, betalingsbestanden, wisselbrieven… Het is een kleiner team binnen 24+ met een groot takenpakket, dat zorgt voor heel wat variatie. Een ideale combinatie voor Davy die graag afwisseling heeft in zin job. 

 

“Het team heeft een fijne teammanager waar we altijd bij terecht kunnen en die ons veel verantwoordelijkheid geeft, iets wat ik heel belangrijk vind.”